Co se děje?

14. července 2008 v 10:07 | Barb |  Domeček
Koncem týdne a přes víkend toho bylo mnoho.

1. Přišel očekávaný dopis z plynáren. Ano přes pozemek nám vede i plyn, merde! Naštěstí jenom pár metrů, takže nás neomezuje a naštěstí v takových místech, že se to vlastně docela hodí.
2. V pátek jsem absolvovala druhé kolo v jedné firmě. Jednalo se o pozici manažerka obchodních zástupců. Pan šéf mě tedy celý pátek vozil s sebou abych jako správná manažerka viděla co to je vlastně za práci být obchodním zástupcem, a zkratkovitě do mě nalil učebnici marketingu. Nakonec z něj vypadlo, že by bylo potřeba pracovat jako obchodní zástupce a po nějakých výsledcích ze mě udělá tu manažerku, tak do půl roku... Takže jsem to odmítla a jsem stále student.
3. V sobotu měla ségra narozeniny a tak jsem po asi 6ti letech opět viděla strejdu. Představila jsem mu Kubu a byla hrozná sranda.
4. Ing.Arch nám namalovala další obrázky včetně změn ze středeční konzultace. Rozhodli jsme se zvětšit dům na severní straně o 60cm, aby se tam ty změny vešly. Máme totiž jiné schody, co zabírají víc místa ;) Kdo chce vidět obrázky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama