Sen

8. července 2008 v 15:57 | Barb |  Mimochodem
Každý ráno dostávám pusu. Od toho momentu mám postel sama pro sebe. Po dnešní puse jsem ještě tvrdě zabrala a začly se dít věci.

Procházela jsem se nějakou barabiznou. Byli tam i nějaký další lidi, ale neidentifikovala jsem je. Po zdích bylo rozbité dřevěné obložení. Tapety v některých pokojích byly popraskaný, sloupaný, v jinejch byly vcelku, ale zažloutlý. Po chodbách byly počmáraný. Vlastně všude bylo tak nějak šedivo, zatuchlo, zažloutlo a oprejskáno. Kuchyň hrozná, plná příšernýho nádobí, takovýho toho kytičkovanýho. Mastný pánve, hrnce bez uch, plastovej oranžovej lustr.
Moment, přetáčím se na druhej bok a blik jako v kině, obraz se mění.
Všechno je nový, neni to ale ještě uplně hotový, po zemi jsou prodlužky a rozdvojky, po schodech pobíhaj cizí chlapi v montérkách a já sem hrozně nadšená, že se to blíží do finiše. Jsem unešná z šatny poblíž zádveří, je tam obrovská skříň na míru a v ní milion ramínek a poličky, jednu stěnu šatny tvoří takový ty průhledný tvárnice, myslim, že se jim říká luxfery? Nedávno jsem je totiž viděla v tomhle článku. Všechny dveře v celym domě jsou dozdizašupovací. V koupelně jsou tmavě šedé luxusní dlaždice a v kuchyni mám mozaiku. Na zdech jsou svěží barvy - to já sama a jsem na to pyšná a v dětském pokoji zrovna někdo (mám podezření, že to jsou nějaký příbuzný??) do zdi vrtá dírky pro konzole na římské roletky. Pár už jich visí, střídá se tam rudá a fialová barva. A pak mě zaujal obrovskej žlutej budík, co měl nožičky a ručičky a červenobílou čepici a pískal na píšťalku... a pak sem se vzbudila.
Téměř hned po probuzení jsem konstatovala, že ty dětský pokoje byly dost malinkatý, takový nudle, ale jinak to tam bylo moc krásný. Spala jsem o půl hodiny dýl než co se budím normálně. Ještě že můžu ;) takhle dlouho vychrupávat. Jenom mě vždycky ráno rozčiluje, že si nepamatuju kdo jsou ty ostatní lidi a co jsme si říkali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama