Děti pod stromeček

27. srpna 2008 v 13:49 | Barb |  Život je legrační
Teď jsem přišla z alergologie, totálně omráčená, tak vás chci taky pobavit.

Šla jsem tam, protože se mi špatně dýchá, když s Kubou jezdíme na bruslích. Doktorka mě natečkovala pyly, poslala na spirometr a když sem se vrátila zpět povídala: "No máte tady reakci na ................, takže berte to a to, a porod si naplánujte v rozmezí listopad až únor."
Huba mi padla na břicho, takže se dala do vysvětlování: "No jste alergik, Kuba taky (doktorka ho zná - jsme na maloměstě), kdyby se vám to narodilo v létě, začne to hned kejchat atd. a bude z toho taky alergik. Když by se vám to povedlo naplánovat, můžete dítěti trápení s alergiema ušetřit."
Pak se trochu zarazila, snad protože sem na ní stále zírala, začla znova hrabat kartou: "Kolik že vám je? Aha, no tak to máte ještě čas, ale zase nečekejte jak je dneska ta móda do třiceti! Ono to pak zas už každýmu nejde..." A najednou sama pospíchala ukončit tu přednášku: "Prostě ta informace se vám neztratí."
Měla jsem potíž se tam nezačít chechtat na celý kolo, ale zase chápu závažnost té informace a beru jí na vědomí. A stejně se teď přiblble usmívám. Jak se na to asi bude tvářit Pazi?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pazi Pazi | 27. srpna 2008 v 16:13 | Reagovat

Pazi je narozen v listopadu, takze se budeme muset zeptat nasich, kdy "na to" ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama