art & interior

11. října 2008 v 21:53 | Barb |  Prostě pohoda

V pátek jsem tam šla za kamarádkou pokecat. Přemýšlím, že tam zítra zajdu ještě znova. Tentokrát opravdu prohlížet.

Art & interior, komplex výběrových výstav, který ve čtvrtek vstoupil do svého 9. ročníku, nabízí návštěvníkům Veletržního paláce až do nedělního večera přehlídku moderního interiérového designu a svítidel, který představuje součané trendy a novinky. Součástí je také Happy Home, průvodce realizacemi pražských developerů a realitních kanceláří, spojený s návštěvou nových developerských projektů v Praze.


Svět vybraných designových produktů a neobvyklých technologických nápadů vytvořený organizátory výstav v přízemních prostorách Veletžního paláce má tradičně exkluzívní charakter. Poměrně úzká skupina renomovaných vystavovatelů, výrobců nebo dodavatelů nábytku, svítidel a bytového vybavení se výstav art & interior zúčastňuje víceméně pravidelně a její expozice již tradičně oslovují neobvyklým řešením i vystavovanými produkty. Letos už potřetí ji rozšiřuje nepříliš rozsáhlý, ale zajímavý projekt Design Zone, jehož solitérní exponáty představují nové nápady a zajímavosti ze světa moderního designu. Je také prostorem pro začínající designéry a studenty, kteří chtějí se svými návrhy oslovit přímo výrobce.

Nové bydlení v Praze
V Malé dvoraně Veletržního paláce má místo centrum projektu Happy Home, kde se návštěvníci prostřednictvím meeting pointů jednotlivých developerů a realitních kanceláří prostřednictvím informačních obrazovek a dalších materiálů mohou seznámit s nabídkou nových domů a lokalit.

Druhá část projektu Happy Home se odehrává v terénu. Čtyři speciální autobusové linky - Skanska Bus 791 a 792 a Finep Bus 793 a 794, budou od 10. do 12. 10. dovážet zájemce na lokality: Bytové domy Romance II, Bytové domy Černý most a Bytový areál Jahodnice, na zastávku Rezidence Císařka a na lokalitu Nová Harfa. V orientaci touto nabídkou pomůže tištěný průvodce, který obdrží každý návštěvník komplexu výběrových výstav art & interior výměnou za vstupenku. Průvodce bude návštěvníkům sloužit také jako jízdenka při nástupu do autobusu.

Vstupné 120,- (Senioři, děti do 15 let a studenti po předložení průkazu 60,-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pazi Pazi | 11. října 2008 v 22:20 | Reagovat

Sem rad,ze se o techto tvejch aktivitach dozvidam aspon prostrednictvim internetu, kdyz ne face2face ...

2 Barb Barb | 12. října 2008 v 8:57 | Reagovat

Ale zlato, dyt tebe to nezajima. Tak bud rad, ze sem te tam netahla s sebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama