Mám já čas?

20. listopadu 2008 v 20:53 | Barb |  Život je legrační
NeNeNe! :D

Nechci tím ospravedlňovat to, že zanedbávám blog. Chtěla jsem psát o několika minulých víkendech, jednom hokeji co jsme osobně odfandili, reagovat na Vaše články, udělat si taky malou fashion prezentaci svého stylu a.. a.. a.. Ale jak mám něco psát, když sem porát někde v luftě? Vůbec např. netuším co se nám děje na Trojúhelníku!?!? Přestože jezdím denně okolo, dobře 14 dní to nebylo za světla. >>Údajně tam už zmizel skleník!?!<< No posuďte sami.


Všední dny:
5:40 vstávačka, ble ble ble

6:15 - 7:00 cesta do práce, takže za tmy! Naštěstí málokdy jedeme každej svým autem, takže většinou dospávám, anebo mohutně ukusuju z čokoládových croissantů = i kdyby bylo vidět, cestu nevnímám.

7:00 - 15:30 pracuji. Pracuji tak, že pořád někde lítám, jak fyzicky tak v myšlenkách. Často ani nestihnu oběd, občas ani čůrat... :D

15:30 - 16:00 drobné nákupy, přesuny, vyzvedávačka Kubase, anebo dohánění oběda.

Po 16:00 to je různé. Úterý, čtvtek a neděle 16:15 - 18:00 chodím do fitka na odsátí zadku:
Jednou za 14 dní v úterý chodím dokonce ještě po fitku do školy... tam předstírám, že neusínám ;) a poté (= 19:45 - 20:30) cestuju zase domu.

Pátky po práci většinou cestuju do Phy, za maminkou a tatínkem a dalšími. Třídni srazy a Vánoční srazy se blíží.... No a když už jsme v té Praze, mrzne-nemrzne, musíme do Edenu!!!

Čímž plynule přeskakuji do mimořádných akcí, jimiž se to ale poslední dobou taky hemžilo: Mámina rekonstrukce, tátovo betonování v zimní zahradě, SvatoMartinské nedělní husy, nákup a skládání postýlky z Ikea, úklid, úklid, úklid... a cestování zpět do naší domoviny. Zase potmě.

Teď nejbližší úterý začíná basketová "UEFA" takže budeme jezdit do Pic mohutně fandit Nymburku = taky zábavy do noci.

Jediné pondělí a středa! Z práce se snažím co nejrychleji přemístit do pelíšku a odpočívat. Včera jsem zapadla a vzbudila se až ráno. Kubas byl mezitím u kadeřnice, v hospodě, údajně do mě naládoval paralen, pač jsem vypadala fakt úděsně... nic nevím :o) Ale dneska už jsem zase fit.

Letos na podzim jsem ještě nemarodila a vidím to optimisticky. Už nebudu. Zbývá mi posledních 6 dní ve staré práci a od 1.12. jdu do nové.

Ale co se děje na tom Trojúhelníku fakt nevím... :o( A to se má o víkendu ochladit a jak odtamtud pak dostaneme ty jabloně sakra???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jes-terka jes-terka | Web | 24. listopadu 2008 v 17:36 | Reagovat

Co jabloně? To už jste asi prošvihli, co? :(

2 Barb Barb | 25. listopadu 2008 v 22:34 | Reagovat

Dneska údajně pán z jabloní ořezal větve! A zítra přijede znovu vytrhat ty pařezy. Uvidím, jestli si někdy z práce pospíšíme a bude šance ty změny zdokumentovat? ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama